14 Feb 2019

TurkNet’li yakınları Özgür İletişim’i, 12 ay boyunca 49,99 TL’den kullanıyor!

/
Posted By
/
Comments0

Değerli TurkNet’liler,

Sizlere güzel bir haberimiz var. Yeni hayata geçirdiğimiz kampanyamızla bundan böyle çalışanlarımızın TurkNet’e getirdikleri yakınları, bir yıl boyunca internet ve telefon hizmetlerini ayda 64,99 TL yerine 49,99 TL’den kullanabilecek.

Örneğin, ailenizi, kardeşinizi ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızı TurkNet’li yapmak ve ona bir yıl boyunca ayda 15 TL indirim sağlamak istiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken sizinle paylaşacağımız özel davet kodunuzu indirim sağlamak istediğiniz yakınınızla paylaşmanız. Yakınınız TurkNet’e web’den ya da 0850 288 80 81’den abone olurken bu kodu kullanarak bir yıl süreyle indirimli fiyattan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında 20 yakınınızı TurkNet’li yapabilirsiniz. Detayları aşağıdaki soru-cevap bölümünde bulabilirsiniz.

Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanyaya TurkNet’te aktif olarak görev yapan tüm çalışanlarımız katılabilir. Size özel davet kodunuz bir yıl boyunca geçerli olacak.

Kampanya kodumu nereden alacağım?

Size özel davet kodunuzu IK Departmanı’na gelerek talep edebilirsiniz. Kodunuzu aldıktan sonra hemen yakınlarınızı TurkNet’e davet edebilirsiniz.

Arkadaşını Getir’den yararlanabilecek miyim?

Yakınlarınıza bir yıl boyunca ayda 15 TL indirim sağlayan kampanyamızla TurkNet’e abone yaptığınızda Arkadaşını Getir kampanyamızdan yararlanamaz yani mevcut personel tarifesi üzerinden kullandığınız TurkNet aboneliğinizi bir ay ücretsiz kullanamazsınız. Ancak yakınlarınız TurkNet’e abone olduktan sonra Arkadaşını Getir kampanyamıza katılarak, TurkNet’li yaptıkları ve şartları yerine getiren her abone için bir ay indirim kazanabilirler.

Kurulum, modem gibi ekstra hizmetlerde indirim var mı?

Hayır. Kampanyaya katılan yakınlarınız eğer daha önce evlerinde internet veya telefon hizmeti kullanmadan TurkNet’e başvurdularsa kredi kartlı aboneliklerde 30 TL, kredi kartsız aboneliklerde 60 TL olan evde kurulum hizmeti ücretini indirim yansımadan öderler. TurkNet’ten modem aldıklarında ise mevcut sunduğumuz Asus DSL-AC51 model modemi kredi kartları ile peşin fiyatına 249 TL, 6 ay taksitle 270 TL’ye satın alırlar. İndirimimiz sadece aylık internet ve ayda her yöne 1.000 dakika telefon hizmetini kapsamaktadır.

Yakınlarım davet kodumu nasıl kullanacak?

Biz sizinle size özel davet linkinizi ve kodunuzu paylaşacağız. Yakınlarınız  https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ sayfasından abone olurken onlarla paylaştığınız davet kodunu ilgili yere girebilir. Eğer yakınlarınız telefonla abone olmak isterlerse 0850 288 80 81’i arayarak onlara verdiğiniz size özel davet kodunuzu satış temsilcilerimizle paylaşabilir. Abonelik gerçekleşir gerçekleşmez, 12 ay boyunca geçerli aylık 15 TL indirim hizmetlerine tanımlanmış olacak.

İndirim nasıl yansıyacak?

TurkNet olarak ön faturalamalı bir hizmet veriyoruz. Kullanıcılarımıza abone oldukları ilk ay, ay içindeki kullanımlarını kapsayan kısmi faturalarını ve bir sonraki ay kullanacakları hizmetin faturasını gönderiyoruz. Örneğin yakınınız 15 Ağustos’ta TurkNet’e üye oldu. Eylül ayı başında Ağustos ayının sonuna kadar olan hizmet kullanım ücretini kapsayan kısmı faturası ve Eylül’de kullanacağı hizmetin faturası ona gönderilir. İndirim kısmı olan faturaya değil, ilk tam ay faturası olan Eylül ayı faturasına yansıtılır. Ondan sonraki 11 ay boyunca da ayda 15 TL indirim uygulanan faturası gönderilir.

Kampanyadan kaç kişiyi yararlandırabilirim?

Kampanya ile en fazla 20 yakınınızı indirimli fiyattan TurkNet’li olma avantajından yararlandırabilirsiniz. Size özel kodunuz 20 kullanımdan sonra geçerliliğini yitirerek kullanım dışı olur.

Davet kodu ne kadar süre ile geçerli olacak?

Davet kodunuz 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. 

Leave a Reply